VETO

... i z niczego powstał VETO i wychodzi na przeciw każdemu, a gdy czas jego nadejdzie, po wrogach naszych dzisiejszych pozostanie tylko płacz i lament, a polom zniszczeń nie będzie końca...


#1 2007-01-19 18:11:17

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Głupie historie z dzieciństwa

Pisać jakie mieliście:

Ja miałem taką:

kumpela ma iść do odpowiedzi. Kolega do niej:
-idź to Cie karol pocałuje
-już wolałbym szczotę ryżową pocałować
-(klasa w śmiech)

Ja miałem nieco śmierdzącą historię Wink raz mi się zachciało w czasie lekcji.. poszedłem do pana z religii i sie oytam czy moge wyjsc.. pozwolil.. ide do kibla.. zamkniety.. ide do 2 ... zamkniety.. wreszcie 3 otwarty.. załatwiam sprawy,  patrze.. brak papieru... SHIT HAPPENS myślę... musiałem sobie jakos poradzic



Na początku chciałem pozdrowić MR_EKO czyli wykonawcę tego oto kawału

Mój kumpel Ruben (Mr_Eko) dzisiaj na lekcji miał ułozyc zdanie z liczebnikiem porządkowym ( miał zmienic zdanie to auto juz sie do nieczego nie nadaje)

- To auto jest gówno warte z dumą odpowiada kolega... Musi teraz napisać referat na temat zw. frazeologicznego gówno warty Wink dla mnie to banał i zarobi ocenkę w kategorii B ( A- spr B- kartkówki itd C- Odpowiedz D-aktywnosc)


Dzisiaj na lekcji kolega miał przeczytać zdanie "Oddychaj głęboko w czasie pauzy" a przeczytał "oddychaj głęboko podczas burzy" ;] ja to mam przewaloną klasę ;] albo drugi przykleił sobie klejem na czoło kartkę z napisem "xD" i miał przez całą lekcję.. teraz tak nosi na każdym angielskim ;]


złamałem noge,m

Offline

 

#2 2007-01-19 22:07:40

Isengrad

VETO

7805054
Skąd: siebiora dzieci
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Głupie historie z dzieciństwa

dzsiaj pani podzialiła nas na grupy - 1 grupa dziewczyny, 2 - chłopacy. W związku z tym, że bylo to zastepstwo, lekcja była lóźna. teamtem prac był idelny chłopak/ dziewczyna. Wiec pani czyta cechy idealnego chłopaka (praca dziewczyn ofc) - czuły, miły , przystojny itd. .... no az w końcu 'musi miec fajny wóz' - a qumpel na cała klase - BLACHARY!- no i ofc wszyscy zrobili grupowego rotfla xd.


Bez OGame da się żyć, pewnie, że sie da, tylko po co?

Offline

 

#3 2007-01-19 22:37:10

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Re: Głupie historie z dzieciństwa

mozesz pisac jaśniej? pisz po polsku.. taki język jeszcze obowiązuje w tym kraju. Nie mówie językiem pokemonowym, chyba, że Kaczyński wprowadzi go jako język narodowy.


złamałem noge,m

Offline

 

#4 2007-01-20 04:09:29

apz

VETO

status adam.zochowski@gtalk
5958781
Call me!
Skąd: Kraków.PL / London.CA
Zarejestrowany: 2007-01-16
Posty: 82
Punktów :   
WWW

Re: Głupie historie z dzieciństwa

No, Ace, to że nie czaisz klimy to nie nasz problem. Grzej 'ziomali zośki' co tu biega i beedzie git. ;D


blim blam i pis aut !!



ps 1: Ja na fali. Ja czaję fazę posta Isengarda... Wal na bash.org.pl aby nie piernikować w przyszłości... ;D

ps 2: bryka jest, tera blachar lukam ;D

Offline

 

#5 2007-01-20 08:23:21

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Re: Głupie historie z dzieciństwa

Dobra ale jest 60 członków i większość nie kuma czaczy ;]


złamałem noge,m

Offline

 

#6 2007-01-20 15:27:24

TeChOpT

Gość

Re: Głupie historie z dzieciństwa

hehe dobre Isen , ja jestem starym piernikiem (model z 1978r.) ale no problem czaję o co tu biega

a znajomość kilku języków (niekoniecznie zagranicznych ) przyda się zawsze , nawet jeśli chodzi o nowomowę z internetu , pozdro apz jaką furę nabyłeś?

a aby było na temat to napiszę coś o sobie

w Elektroniku w Zielonej Górze na zajęciach z jakiejś ochrony środowiska słuchałem sobie walkmana (stara wersja mp3, jeszcze na kasety:D) słuchałem Scorpions'ów a koleś na kartce napisał :
- "co to za badziewia słuchasz?"
no to ja na głos zbulwersowany oczywiście : "A ty to się CH.JA na tym znasz!!!"
pech chciał że nastąpił tak zwany zbieg okoliczności no i akurat belferka zadała jakieś pytanie w stylu co o tym sądzicie... a dostaje taką odpowiedź w dodatku wypowiedzianą o ton głośniej niż trzeba(miałem słuchawki w uszach) ... na stole leżała kartka z jej propozycjami ocen z zachowania, wydrapała od razu moje bdb i walnęła naganne no i wywaliła z sali do dyra wysłała ubaw mieli wszyscy jak jej tłumaczyłem że to nie do niej
ale dyra (zwanego Leninem przez podobieństwo do sławnego wodza niesławnej rewolucji ) to znałem dobrze więc wpadłem do niego i mówię co i jak , wszystko słowo w słowo, tak się zaczął śmiać że mało z fotela nie spadł ale pomógł i mogłem wrócić do klasy na resztę zajęć
nie muszę dodawać że belferka nie uwierzyła że to nie do niej było... no i zachowanie poszło się zachowywać na lepsze czasy

 

#7 2007-01-21 01:19:47

Isengrad

VETO

7805054
Skąd: siebiora dzieci
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Głupie historie z dzieciństwa

n0 dobshe jush nie bede ;'DDD.

ps 2: bryka jest, tera blachar lukam ;D

own3d xdd, normalnie z krzesla spadlem.

Ace Levy a ja myslalem, że ty rozumeisz 'pokemonowaty język' :<.

Ja jeszcze pamiętam historie z podstawówki! Pani od przyrody pyta sie kolegi : Co zwierzeta robia na zime? odp kolegi: Zapadaja się pod ziemię !


Bez OGame da się żyć, pewnie, że sie da, tylko po co?

Offline

 

#8 2007-01-23 17:46:38

Kazback

Administrator

280440
Call me!
Skąd: Szambo
Zarejestrowany: 2007-01-16
Posty: 1983
Punktów :   

Re: Głupie historie z dzieciństwa

ja bylem u takiego wujka jeden dzien (30 lat i swietny koles teraz jzu nie zyje)
ogladalem bajki(mialem 6 lat;]) no a potem jak byla bajka kapitan planeta
ja go nazwalem kapt mineta

i nie wiedzialem czemu wujek sie smieje xD

a co do poprzedniego postu to mtv(mnie to wali)


هاردستايل-سوند من حياتي

http://img526.imageshack.us/img526/8347/1193243338xw0qb7.gif

Offline

 

#9 2007-01-24 19:45:08

apz

VETO

status adam.zochowski@gtalk
5958781
Call me!
Skąd: Kraków.PL / London.CA
Zarejestrowany: 2007-01-16
Posty: 82
Punktów :   
WWW

Re: Głupie historie z dzieciństwa

Heh, ja też stara data, 1979.

-----

http://apz.nofate.com/Gallery/2007-01-20%20-%20Detroid%20Auto%20Show/small/DSCF0105.JPG

to zdięcie ze mną z tej Soboty... byłem na DetroidAutoShow.... czyli bryka, blachara, i ja  ;D

Offline

 

#10 2007-04-26 09:41:31

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Re: Głupie historie z dzieciństwa

zamykam. Nikt się nei wypowiada.


złamałem noge,m

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumogame.pun.pl