VETO

... i z niczego powstał VETO i wychodzi na przeciw każdemu, a gdy czas jego nadejdzie, po wrogach naszych dzisiejszych pozostanie tylko płacz i lament, a polom zniszczeń nie będzie końca...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-01-19 18:13:14

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Zmiażdż życzenie

Ta zabawa polega na zniszczeniu życzenia, ale w taki sposób, że życzenie zostało spełnione.

np.

A: Chcę zostać prezydentem
B: Zrobione, zostałeś złapany na łapówkarstwie

P.S nie ograniczajcie się do zmarłeś na zawał. Marzenia muszą być proste typu " chcę mieć pełno kasy ", a nie " chce zostać prezydentem, mieć 300 żon i pełno kasy "


Ja chcę AK47


złamałem noge,m

Offline

 

#2 2007-01-19 18:59:56

vejgrowie

ak.VETO

6979724
Call me!
Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1563
Punktów :   

Re: Zmiażdż życzenie

Zrobione, zostałeś złapany na przemycie broni do Polski

A ja chce Wille z basenem.


siemka Guest

Kody do ogame!!

Offline

 

#3 2007-01-19 20:03:00

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Re: Zmiażdż życzenie

Masz wille z basenem. Niestety ta willa przyniosła same kłopoty. Okazało się, że mieszkal w nim kiedyś szef mafii i policja zastrzeliła Cię podczas akcji myśląc, ze to ty.

A ja chcę być nieśmiertelny ;D


złamałem noge,m

Offline

 

#4 2007-01-19 23:05:27

Isengrad

VETO

7805054
Skąd: siebiora dzieci
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Zmiażdż życzenie

Zrobione, podczas wyrywania hwastów w babcinym ogródku zobaczyłeś właż, podeszłeś otworzyłęs, cos cię wcioągnło, włazsie zamknoł, reszte nieśmiertelności spędziłes w bunkrze będacym w prużni 5 km p.p.m.

Ja chcę hecie


Bez OGame da się żyć, pewnie, że sie da, tylko po co?

Offline

 

#5 2007-01-19 23:26:11

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Re: Zmiażdż życzenie

co chcesz? pisz po polsku..


złamałem noge,m

Offline

 

#6 2007-01-20 14:59:02

TeChOpT

Gość

Re: Zmiażdż życzenie

dostałeś hecię (hehe whatever it is) nagle się okazało że nie jest to zwykła tylko zabójcza hecia która wydrapała ci oko i zwiała odgryźć ucho prezydentowi Polski, normalnie jak się dowiedzieli że należy do ciebie to pół Polski chciało cię powiesić a pół dać nagrodę,
wybuchła wojna domowa którą 500 lat później nadal pamiętano jako wojnę o hecię

(Ace nie trzeba wiedzieć co to jest hecia )

a ja chcę się wybrać na Antarktydę

( tylko nie piszcie banałów w stylu zamarzłeś i koniec przygody)

A to do Ace'a: Isen ten bunkier i "reszta nieśmiertelności w zamknięciu są dobre , ale nieśmiertelność trwa trochę dłużej niż okres gwarancji na materiały z których można zrobić jakikolwiek bunkier więc dodam trochę od siebie:
w trakcie trwania "reszty nieśmiertelności" :
a) właz do bunkra się rozszczelnił i w końcu po 20 000 lat możesz odetchnąć powietrzem może za 10 000 lat wyjdziesz przez właz który całkiem się rozpadnie?...
b) (po 200 000 000 lat) ruchy górotwórcze wypiętrzyły morze i bunkier pękł wychodzisz na "wolność"
c) (po 2000 lat) jakiś czas po dużych wstrząsach które odczuwałeś przez ściany czujesz że ktoś otworzył właz ...

a teraz wybierz sobie coś, ale jako że jesteś moderatorem wyedytuj tego posta dopisując co wybierasz a ja pociągnę fabułę dalej

 

#7 2007-01-21 08:36:08

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Re: Zmiażdż życzenie

Pojechałeś na andatktydę. Wylondowałeś prosto w stadzie niedźwiedzi polarnych ( wylondowałeś na obrzeżach). Niedźwiedzie rozwalili Ci helikopter i musiałeś uciekać. Wkońcu Cię dopadły ;(.

A ja chcę, być z Alą ;]


złamałem noge,m

Offline

 

#8 2007-01-21 09:36:08

Isengrad

VETO

7805054
Skąd: siebiora dzieci
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Zmiażdż życzenie

No jak zawsze Tehopt nie do zagięcia, dokładnie chodziło o to, że ja sam nie wiem co to hecia xD.

Po dotarciu rozbijasz sie w miejscowym schronisku oddalonym najbardziej w głąb Antarktydy. Na drugi dzień dowiadujesz się, że wichura zerwała linie telefoniczna a bateria w radiu wysiadła, jedyny środek transportu to własne nogi bo na skuterach śnieznych odleciały pingwiny. Co za peh, tego samego dnia połamałeś noge robiąc tosta. Następny miesiąc spędziłeś głodująć w oczekiwaniu na pomoc której ciagle nie bylo widać. Twoja noga zaczeła gnić a ty umierając z głodu cieszyłeś się swoją wycieczką na Antarktyde.
Ops pisalem odpowiedz w nocy i dokonczylem rano, byłeś szybszy xD

Ostatnio edytowany przez Isengrad (2007-01-21 09:37:40)


Bez OGame da się żyć, pewnie, że sie da, tylko po co?

Offline

 

#9 2007-01-21 11:30:22

TeChOpT

Gość

Re: Zmiażdż życzenie

tak czułem że nawet ty Isen nie wiesz co to hecia

A życzenie Ace'a?

pstryk i jesteś z Alą
tylko jest problem , bo Ala ma kota i dla niego cię zostawia (to za te niedźwiedzie co mi helikopter zepsuły ), po czym dodatkowo dowiadujesz się że kot wynajął płatnego zabójcę który ma cię sprzątnąć , uciekasz do Afryki licząc na to że tam cię nie znajdzie ten killer...
no ale ten skubaniec był czarnu... ekhmhm afrykaninem (nie wiedziałes o tym jak zwiewałeś do Afryki)
odprawił najmroczniejszy rytuał odszukania no i pojechał za Tobą do dziury w Kongo w której się schowałeś...
Jako że oczekiwałeś na białasa z gunem to murzyn zachodzący cię od tyłu nie zwrócił Twojej uwagi no i ... ups tu następuje brutalna scena pełna przemocy której ze względu na innych niepełnoletnich użytkowników forum nie opiszę (jestem zbyt litościwy albo wrażliwy ?)
no po 3 słodkich godzinach (no miłych dla murzyna oczywiście) odzyskujesz przytomność w kotle gotując się razem z przeklętym kotem którego Ala zostawiła dla murzyna , będziecie z Alą razem ale tylko do czasu aż zostaniesz strawiony (to za to że mnie zjadły niedźwiedzie których na Antarktydzie nie ma hehe)

A ja chcę jeszcze aby Ace zwiększył poziom absurdu w swoich postach

a teraz moje życzenie do tego tematu
chcę aby pingwiny które mi na antarktydzie zaiwaniły skutery porwały Isengrada

 

#10 2007-01-21 13:14:37

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Re: Zmiażdż życzenie

Załatwione. Pingwiny porwały Isengarda. Okazało się że Isengard zapisał Ci w spadku 1 000 000$, które dostaniesz jeżeli nie porwią go pingwiny ( każda inna śmierć ino nie porwanie pingwinów ). No i nie dostałeś nic. Dostałeś za to w testamencie wszystkie jego rachunki i długi do zapłacenia ;]


A ja chcę przepłynąć przez atlantyk i przeżyć


złamałem noge,m

Offline

 

#11 2007-01-21 13:35:23

TeChOpT

Gość

Re: Zmiażdż życzenie

nie ma sprawy

próbowałeś dostać się do stanów , no ale wizy nie chcieli Ci dać w końcu złapałeś kontakt z Fredem w porcie który obiecał ci że za "drobną" przysługę pomoże ci dostać sie do hameryki tylko musisz pomóc w przemycie polskiej amfy do stanów, j (oj długo go będziesz wspominać wieczór przed wypłynięciem kiedy podczas libacji dostałeś paczuszkę z amfą od Freda i chlaliście kwasiory niesamowite)  po bibie ledwo widząc wlazłeś na statek stojący w porcie, przez 2 tygodnie rejsu niesamowite wydało ci się że statek wiezie do stanów paczki PCK... po co w Stanach paczki PCK? nieważne, ważne że jest żarcie i picie a marynarze nie kręcą się po ładowni w której się schowałeś
w dniu w którym usłyszałeś że statek dobija do portu poczułeś się szczęśliwy - przepłynąłeś atlantyk i jak kolumb zaraz wyjdziesz na ląd !!!
właz się otworzył i zobaczyłeś jakiegoś brodatego kola który coś tam krzyczał jakies muczaczo i kochones , nieważne to pewnie ten któremu miałeś dać amfę , więc bach mu pakę w łapy i wychodzisz , kolo zdębiał patrzy na paczkę na ciebie i nagle kiedy wyszedłeś zauważasz że chyba nie jesteś w Stanach... wszyscy brodaci ... zdjęcia brodatego kolesia na każdej ścianie... To KUBA!!!

życie zawdzięczasz tylko temu że pamiętałeś stary przebój " Kuba wyspa gorąca jak słońce " zlitowali się i dostałeś dożywocie w najcięższym kubańskim więzieniu ( to około 5- 10 lat życia ale zawsze coś )

chcę żeby Isengrad nigdy nie iał długów

 

#12 2007-01-21 14:35:18

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Re: Zmiażdż życzenie

Bach Isengard nie ma długów. Niestety przyszedł do Ciebie pewnego dnia komornik i powiedział, że owszem Isengard nie ma długów, lecz teraz one przeszły na CIebie ( historia lubi się powtarzać ;D).Musiałeś sprzedać wszystko. Twoja żona musiała się... (nie dokończe.. to za brutalne)...

A ja chcę ... dobrze wiecie co ;D


złamałem noge,m

Offline

 

#13 2007-01-21 14:52:43

TeChOpT

Gość

Re: Zmiażdż życzenie

wiem co chciałeś napisać musiała się wypchać sianem i sprzedac do muzeum osobliwości jako coś co nie istnieje

dla niewtajemniczonych : cios trafił w próżnię, nie mam żony

sprecyzuj życzenie...

 

#14 2007-01-21 18:18:38

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Re: Zmiażdż życzenie

no chce ... chce konika


złamałem noge,m

Offline

 

#15 2007-01-21 23:56:14

Isengrad

VETO

7805054
Skąd: siebiora dzieci
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Zmiażdż życzenie

Sensed soul insa hu dżawansas (to takie abra kadabra)
No i stało się dostałeś pięknego Araba-championa, ale nie wiedziałes o nim wszystkiego. Nie podejrzewałeś, że ten chłopiec od którego go dostałeś mógł go ukraść. Peh chciał, że właśnie tego samego dnia kolumbijski kartel, gangi Nowego Yorku, Yakuza prosto z Yaponii, i krystyna z gazowni, postawili cały swój majatego w wysciagach na tego własnie konia. Oczywiste jest to, że przegrali wszystko, poniewaz koń 'wyparował'. Owładneła ich nieludzka żondza zemsty. Musiałś zmienic płeć, zacząć słuchać radia maryja i golić klate. Mimio tych wszelkich starań ukrycia sie i tak ciagle czułeś, że ktos Cie sledzi ....


Ja chcę być pokemonem


Bez OGame da się żyć, pewnie, że sie da, tylko po co?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Haus ZwĂślf