VETO

... i z niczego powstał VETO i wychodzi na przeciw każdemu, a gdy czas jego nadejdzie, po wrogach naszych dzisiejszych pozostanie tylko płacz i lament, a polom zniszczeń nie będzie końca...


#16 2007-01-13 12:58:48

Johnny Rico

Ojciec Dyrektor

7463264
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 539
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

Adik napisał:

do regulaminu do pkt 5 mozna dodać ze jesli nie usprawiedliwi swojego odejscia to mało ze zostanie wyzucony to moze wpisany na nasza jakąs  wewnetrzna czarna liste bo niewiadomo mogł być  np szpiegiem kazdy normalny wypowie sie ze odszedł dlatego ze.....

Fakt mozna by dopisac ze jezeli zamierzasz opuscic sojusz to musisz poinformowac o tym senat bo w przeciwnym wypatku bedziesz wpisany dozywotnie na czarna liste.... czyli moze punkt 6

6. Jezeli czlonek sojuszu zamierza opuscic nasza wspulnote to powinien poinformowac a tym senat przez odpowiedni watek naforum; w przeciwnym wypadku zostanie wpisany na czarna liste dorzywotniego zlomowania...


Adik napisał:

... a drugie to dotyczy sie paktów takie małe pytanko jeśli Dyplomata chce zawzeć z kimś pakt to tez musi udyskać 50 % +1 poparcie o zawarciu paktu czy to sie tylko zalicza do tego jak ktoś chce podpisac z nami ??

no tu niewiem bo wsumie nad samym dyplomata nie myslaem... skoro niema rdy niema funkcji aczkolwiek dyplomata by sie przydal... mozna go wybrac na posiedzeniu senatu a jesli chodzi o pakty to mysle ze tak ze powinien zapytac senat...


Co Cie nie zabije to Cie wzmocni
http://hidentity.org/hid/PL718955.gif

Offline

 

#17 2007-01-13 13:12:46

Adik

ak.VETO

6609016
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Regulamin sojuszu

Nio też tak uważam aby  zapytac senat czy sie zgadzają na pakt bo np dajmy ktoś tam zostane dylomatą i weźmie podpisze pakty a okaze sie ze wcale takie pakty nam potrzebne nie sa jeśli była by ranga Dylomaty czy jak to tam bedzie wyglądać to ja sie na to pisze z gory uwielbiam to


Aby coś zyskać musisz oddać coś o podobnej wartości. Zasada równowartej wymiany. Zasada ta kieruje Światem


http://korea1.myminicity.com/

Offline

 

#18 2007-01-13 18:22:06

DOBEL

emerytura

4678595
Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 230
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

hehe, ja tez sie bawilem w dyplomate i zobaczcie co sie stalo, CoD i PCM sie łączy chyba kiespki ze mnie dyplomata

ja bym regulamin napisal po chlopsku lepiej dociera do ludzi, a prawda jest ze 60% ludzi nie rozumie tego ci jest napisane proponuje napisac  ze np, jak odejdziec bez poinformowania senatyu to..., tylko poprostu jak sie nie pozegnasz odchodzac to cie tak pojedziemy ze odechce ci sie grac

a przyznac musze ze Johnny rico tez jest dobry dyplomata respect


Dokopać komu się da
a jak się nieda, to sie wzmocnić i później dokopać

Offline

 

#19 2007-01-13 19:08:19

Johnny Rico

Ojciec Dyrektor

7463264
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 539
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

ja dyplomata... hmmm... to moje OW sa dyplomatyczne ja to takl niebardzo

no dobra ale zchodzimy z tematu... tzn mowisz by pisac po chlopsku... no ale jak po chlopsku TY KURDE NIE ODCHODZ BO DOSTANIESZ hehe
Ja napisalem tak jak umiem jak bedzie ladnie napisane przecia nic sie nie stanie ale wkoncu to nie tylko ja tu decyduje... dajcie jak co swoje propozycje


Co Cie nie zabije to Cie wzmocni
http://hidentity.org/hid/PL718955.gif

Offline

 

#20 2007-01-13 19:27:26

DOBEL

emerytura

4678595
Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 230
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

u nas byl przypadek ze jeden gosciu znikl z sojuszu, chlopaki sami sie skrzykneli i to ci slabsi ze tak sie nie robi i wzieli i go pojechali nikt z mocnych graczy sie nie odzywal

jak widac wszyscy wiemy ze glosowanie czesto ludzie olewaja, mysle ze glosowanie powinno byc na okreslony czas, np 7 dni, i jesli jest 51% za, tzn ze przchodzi, nawet jesli sa 3 glosy


Dokopać komu się da
a jak się nieda, to sie wzmocnić i później dokopać

Offline

 

#21 2007-01-13 22:23:30

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Re: Regulamin sojuszu

ale te X osób musi ponieść jakąś karę To tak jak w innych krajach Europy. Nie głosujesz płacisz ogromne grzywnny.. 95% tam głosuje... 5% to umysłowo chorzy, debile płacący za to oraz Ci co nie mogą głosować - np ktoś w szpitalu leży połamany w śpiączce ;]


złamałem noge,m

Offline

 

#22 2007-01-14 00:25:54

DOBEL

emerytura

4678595
Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 230
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

ja nie chcialbym zeby mnie spotkala jakas kara za to ze nie oddalem swojego glosu na sprawe ktora wg mnie jest nieistotna
to idiotyczne zeby byla kara za nieglosowania


Dokopać komu się da
a jak się nieda, to sie wzmocnić i później dokopać

Offline

 

#23 2007-01-14 08:11:56

Johnny Rico

Ojciec Dyrektor

7463264
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 539
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

zgadzam sie z tym ze glosowanie powinno trwac przez kilka dni natomiast jesli chodzi o kwestje obowiazku glosowania to fajnie by bylo gdyby wszyscy glosowali czy wypowiadali sie... nio ale cuz jak widac ciezko z tym. Mozna zawsze z takim kolesiem pogadac i sie zapytac czemu sie nie wypowiada na dany temat i jakos go naklonic. Natomiast uwazam ze jezeli jakis delikwent notorycznie nie bedzie sie wypowiadal i to w takich waznych tematach jak:
Kiedy idziemy na piwo
to powinnismy go poddac tortura

wogole jak juz tak to zmiennmy punkt 4 na (duzymi literami dalem co zmienilem):
4. Kazdy czlonek sojuszu ma PRAWO glosowania/wypowiedzenia sie w SENACIE.


Co Cie nie zabije to Cie wzmocni
http://hidentity.org/hid/PL718955.gif

Offline

 

#24 2007-01-14 19:34:15

DOBEL

emerytura

4678595
Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 230
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

ja tam nie bawie sie w regulamin
wole dostawac pkt karne niz patrzec czy moge cos robic, czy czasem nie jest zakazane w regulaminie

dzis gadalem z kolesiem, ma swoj sojusz w uni19 czy jakos tak, w kazdym badz razie mial problem z uczniakami ze nie pilnowali floty, postaanowil ich tego nauczyc i wypowiedzial wojne, mlodzi szybko stracili flote i teraz sie pilnuja
mysle ze to dobra nauczka


Dokopać komu się da
a jak się nieda, to sie wzmocnić i później dokopać

Offline

 

#25 2007-01-14 21:50:58

Johnny Rico

Ojciec Dyrektor

7463264
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 539
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

DOBEL napisał:

ja tam nie bawie sie w regulamin
wole dostawac pkt karne niz patrzec czy moge cos robic, czy czasem nie jest zakazane w regulaminie

regulamin wsumie jest poto by kazdy czlowiek wiedzial jakie zasady panuja unas. Wiesz jak ktos chce sie przyjac do nas to czytajac regulamin wie co i jak. Regulamin to niesztywne zasady a raczej wskazowki.

DOBEL napisał:

dzis gadalem z kolesiem, ma swoj sojusz w uni19 czy jakos tak, w kazdym badz razie mial problem z uczniakami ze nie pilnowali floty, postaanowil ich tego nauczyc i wypowiedzial wojne, mlodzi szybko stracili flote i teraz sie pilnuja
mysle ze to dobra nauczka

Dobry pomysl ale tym to juz bedzie sie zajmowal GURU akadmi i jego doradcy no chyba ze poprosi ns o wypowiedzenie wojny

Czyli reasomujac dodajmy punkt do regulaminu, niech bedzie to punkt pierwszy:

1. Niniejszy regulamin nie jest regulaminem w doslownym tego slowa znaczeniu, sa to raczej wskazowki ktorymi kazdy sojusznik powinien sie kierowac.

I mam jeszcze propozycje by zmienic slowo Regulamin na Kodeks, bardziej bedzie wtedy pasowalo


Co Cie nie zabije to Cie wzmocni
http://hidentity.org/hid/PL718955.gif

Offline

 

#26 2007-01-14 22:20:24

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Re: Regulamin sojuszu

chyba karny ;] Kodeks raczej mówi co zrobić w danym wypadku (np. dać 25 lat jak kogoś zabijesz)


złamałem noge,m

Offline

 

#27 2007-01-15 16:21:03

NightCrowler

VETO

1044544
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 214
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

Witam

ja mysle aby jakies rangi byly!!!

np.bylem kiedys w PKB i tam byly rangi piw... tzn.

Warka Strong- 300.000- 500.000 pkt

itd.

to kazdego chociaz w najmniejszym stopniu zachecalo do pracy ...

a wiec za rangami jestem jak najbardzie TAK !

mam jeszcze pomysl odnosnie do sytuacji kryzusowych mianowicie:

w przypadku zezłomowania kolegi z sojuszu, sojusznik ktory znajduje sie blisko ma obowiazek  zebrania pozostalego zlomu i w caloscie przekazania go poszkodowanemu... w przypadku nie urzyczenia poszkodowanemu recyklerow dany sojusznik powinien uzasadnic powod dlaczego nie pomog... czy jakos tal(trzeba to lepiej sformułowac)

to troche skaplikowane ale mysle ze sie w tym polapiecie .

Ostatnio edytowany przez NightCrowler (2007-01-15 16:22:09)

Offline

 

#28 2007-01-15 17:15:48

DOBEL

emerytura

4678595
Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 230
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

wszystko jasne tylko jaki zlomiarz powoli sobie ukraść zlom ?
wszyscy wysylaja recki razem albo przed atakiem zeby zebrac zlom jesli ktos robi to dopiero po walce to gratuluje refleksu haha


Dokopać komu się da
a jak się nieda, to sie wzmocnić i później dokopać

Offline

 

#29 2007-01-15 17:19:33

Ace Levy

emerytura

7466720
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 1944
Punktów :   
WWW

Re: Regulamin sojuszu

dokładnie. Po drugie pozyczka recków jest zabroniona ;]


złamałem noge,m

Offline

 

#30 2007-01-16 00:37:00

Johnny Rico

Ojciec Dyrektor

7463264
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 539
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

Ace Levy napisał:

dokładnie. Po drugie pozyczka recków jest zabroniona ;]

nie jest zabronione jak sie zglosi do GO

natomiast jesli chodzi o pomoc to zrobic punkt ze pomoc jest obowiazkiem i opracowac plan pomocy, np. jesli ktos zostanie zezlomowany to kazdy z silniejszych posyla kilka DT na odbudowe


Co Cie nie zabije to Cie wzmocni
http://hidentity.org/hid/PL718955.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Eden Meublé Oтeли Намибия