VETO

... i z niczego powstał VETO i wychodzi na przeciw każdemu, a gdy czas jego nadejdzie, po wrogach naszych dzisiejszych pozostanie tylko płacz i lament, a polom zniszczeń nie będzie końca...


#31 2007-01-16 08:17:00

torino

Gość

Re: Regulamin sojuszu

regulamin oki moze byc

 

#32 2007-01-16 10:12:52

daro_master

VETO

7756479
Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 70
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

iwtam ludzi z sojuszu CoD MÓJ NUMER GG  7756479 a jesli chodzi o nazwe sojuszu Panowie i Panie ja uważam ze nazwa jest tak ważna jak współpraca między członkami sojuszu ustalcie w koncu nazwe i do roboty. Ja i Dobel w 1 gali troche zaczynamy jechac leszczy i to jest w tym wazne zebysmy sobie pomagali i rosli w większą siłe zeby za jakis czas byc w top 10 pozdro

Offline

 

#33 2007-01-16 10:34:26

Johnny Rico

Ojciec Dyrektor

7463264
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 539
Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

daro_master napisał:

iwtam ludzi z sojuszu CoD MÓJ NUMER GG  7756479

My tez sie witamy, jednak prosilbym o przedstawienie sie w odpowiednim dziale

daro_master napisał:

a jesli chodzi o nazwe sojuszu Panowie i Panie ja uważam ze nazwa jest tak ważna jak współpraca między członkami sojuszu ustalcie w koncu nazwe i do roboty.

Jak narazie nazwa ktora ostatnio jest na topie to MSB i jesli nikt nie wpadnie na inna lub nie obali tej to pewnie zostanieta. Natomiast jesli chodzi o wziecie sie do roboty to chyba wlasnie to robimy patrz ile juz jest ustalone sadze ze niedlugo juz bedzie wszystko zapiete na ostatni guzik


daro_master napisał:

Ja i Dobel w 1 gali troche zaczynamy jechac leszczy i to jest w tym wazne zebysmy sobie pomagali i rosli w większą siłe zeby za jakis czas byc w top 10 pozdro

ze strony CoD zawsze mozesz liczyc na pomoc..... co ja mowie juz wsumie niema CoD i PCM jestesmy nowym sojuszem ktory jeszcze nazwy niema wiec niby czemu nie mielibysmy pomagc?? A jesli chodzi o pierwsza gale to napiszcie mi na PW gdze jestescie to zalorze w poblizu kolonie zrobie tam moona i bede musial postawic teleporty i bedziemy mogli razem dzialac


A wlasnie czemu tak pokroilem twoja wypowiedz... a no dlatego ze jakbys nie zauwazyl temat jest o regulminie sojuszu a w twej wypowiedzi nie bylo nic o regulaminie bez urazy ale wiesz chcialbym jednak tu pilnowac porzadku by nie bylo offtopow itp. te forum ma byc ladnym grzecznym przykladnym.... forum


Co Cie nie zabije to Cie wzmocni
http://hidentity.org/hid/PL718955.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue worldhotels-in